جشنواره بین المللی وحدت اسلامی

همزمان با افتتاحیه سی امین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی در سالن اجلاس سران انجام شد

صبح روز پنجشنبه ۲۵ آذر همزمان با برگزاری مراسم افتتاحیه سی امین کنفرانس  بین المللی وحدت اسلامی، برگزیدگان بخش بین ا لملل اولین جشنواره فیلم وحدت اسلامی معرفی شدند.

به گزارش ستاد خبری جشنواره، در بخش فیلم‌های کوتاه و نیمه بلند

* در بخش فیلمنامه،  تندیس جشنواره جایزه نقدی به ملیکه زئیری برای فیلمنامه فیلم محمد نام اول از فرانسه اهدا شد.

*در رشته بهترین فیلم با موضوع پویانمایی تندیس جشنواره جایزه نقدی به رسول زرین و هادی طبسی برای فیلم پویانمایی روبان از کشور ایران اهدا شد.

* در رشته بهترین فیلم داستانی کوتاه و نیمه بلند تندیس جشنواره و جایزه نقدی به امیرعباس ربیعی برای فیلم داستانی ولد از ایران اهدا شد.

* در بخش بهترین نماهنگ تندیس جشنواره و و جایزه نقدی به جک مودلر برای نماهنگ او تنها بود از کشور انگلیس اهدا شد.

* در بخش فیلم‌های سینمایی در رشته بهترین فیلمنامه تندیس جشنواره و جایزه نقدی به دیانا کمال الدین برای فیلمنامه فیلم داستانی فانی و از هم گسیخته از سوریه اهدا شد.

* در رشته بهترین دست آورد فنی تندیس جشنواره و جایزه نقدی به حمید خضوعی ابیانه برای تصویربرداری فیلم سینمایی ملک سلیمان از ایران اهدا شد.

* در رشته بهترین کار گردانی تندیس جشنواره و جایزه نقدی به می‌المصری برای کارگردانی فیلم داستانی «۳۰۰۰ شب» از لبنان اهدا شد.

* در بخش بهترین فیلم سینمایی تندیس جشنواره جایزه نقدی به نجدت انزور از کشور سوریه برای فیلم فانی و از هم گسیخته اهدا شد.

*در بخش فیلم‌های مستند و اسلام هراسی در رشته بهترین تحقیق و پژوهش تندیس جشنواره و جایزه نقدی به مجتبی علی برای فیلم مستند «داعش، افراطیان اسلامی» از انگلستان اهدا شد.

* در رشته بهترین کارگردانی بهترین فیلم با موضوع مستند کوتاه و نیمه بلند تندیس جشنواره و جایزه نقدی به جولیا آماتی برای فیلم مستند «هبرون سرزمین من است» از ایتالیا اهدا شد.

* در رشته بهترین کارگردانی فیلم مستند بلند تندیس جشنواره به همراه جایزه نقدی به هایچا لادروز برای فیلم مستند بلند امید در بطری از کشور فلسطین اهدا شد.

* در رشته بهترین مستند با موضوع اسلام ستیزی تندیس جشنواره به علاوه جایزه نقدی به علیزاده برای فیلم مستند اسلام هراسی در اروپا از کشور ایران اهدا شد.

* در رشته بهترین فیلم مستندتندیس جشنواره به همراه جایزه نقدی به محمدعلی فارسی برای فیلم ابر‌ها در راهند از ایران اهدا شد.

جوایز نقدی بخش بین‌الملل از بیست میلیون ریال (دو میلیون تومان) الی شصت میلیون ریال (شش میلیون تومان) بود.

این جوایز توسط  ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران، دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، هاشم میرزاخانی دبیر جشنواره و دواران بخش‌های مختلف اهدا شد و جوایز بخش ملی نیز روز شنبه ۲۷ آذر در مراسم اختتامیه اهدا می‌شود.

مدیریت سایت

اضافه کردن نظر

دسته ها

اینستاگرام جشنواره

  • 3 ماه ago by jashnvareh_vahdat فراخوان دومین جشنواره عکس وحدت به گزارش روابط دومین جشنواره عکس وحدت : تصویر، زبان و مرز ندارد و در قاب آن می‌توان مفاهیم را به سادگی به مخاطب ارائه و اهداف مطلوب را به بهترین شکل در اقشار جامعه نهادینه کند. از این‌رو با توجه به دسترسی عموم جامعه به شبکه‌های مجازی و نقش مؤثر عکس در این رسانه‌ها، اقدام به برگزاری مسابقه عکس با عنوان “دومین جشنواره عکس وحدت ” کرده ایم ، تا گستره این دستاوردهای مهم از چشم هیچکس پوشیده نماند تا شاهد اخوت بیشتر بین مسلمانان باشیم. اهداف : ۱ – تقویت اتحاد و انسجام
  • 3 ماه ago by jashnvareh_vahdat به گزارش روابط عمومی دومین جشنواره عکس وحدت ،تصویر، زبان و مرز ندارد و در قاب آن می‌توان مفاهیم را به سادگی به مخاطب ارائه و اهداف مطلوب را به بهترین شکل در اقشار جامعه نهادینه کند. از این‌رو با توجه به دسترسی عموم جامعه به شبکه‌های مجازی و نقش مؤثر عکس در این رسانه‌ها، اقدام به برگزاری مسابقه عکس با عنوان “دومین جشنواره عکس وحدت ” کرده ایم ، تا گستره این دستاوردهای مهم از چشم هیچکس پوشیده نماند تا شاهد اخوت بیشتر بین مسلمانان باشیم. فراخوان دومین جشنواره عکس مدتی است که از سوی دبیرخانه منتشر شده که
  • 2 ماه ago by jashnvareh_vahdat انعکاس دومین جشنواره عکس وحدت در رسانه ها #جشنواره_عکس #عکس #مسابقه_عکس #محمود_عبدالحسینی #مسعود_عجمی #سلمان_امیری #دبیرخانه  @salmanamiri313   @tyamiran   @ajamipix 
  • 2 ماه ago by jashnvareh_vahdat داوران دومین جشنواره عکس وحدت معرفی شدند به گزارش روابط عممی دومین جشنواره عکس وحدت، با حکم سلمان امیری دبیر جشنواره عکس آقایان محمود عبدالحسینی، یدالله عبدی و مسعودرضا عجم به عنوان دومین جشنواره عکس وحدت معرفی شدند. گفتنی است دومین جشنواره عکس وحدت با محور های سبک زندگی، قدس و فلسطین و دستاوردهای نظام برگزار و علاقه مندان می توانند تا 13 آبان به نشانی در بیو صفحه آثارشان را ارسال نمایند. . #جشنواره_عکس_وحدت #جشنواره #سلمان_امیری  @salmanamiri313 
  • 2 ماه ago by jashnvareh_vahdat جلسه هیات داوران مسابقه عکس وحدت به گزارش روابط عمومی عکس وحدت، جلسه هیات داوران مسابقه عکس وحدت صبح امروز با حضور استادان محمود عبدالحسینی، مسعود عجمی و یدالله عبدی در خبرگزاری تقریب برگزار شد.  @salmanamiri313   @tyamiran   @ajamipix   @abdi_photo  #جشنواره_عکس #سلمان_امیری #عکس_وحدت #محمود_عبدالحسینی #مسعود_عجمی #یدالله_عبدی #مسابقه_عکس
  • 1 ماه ago by jashnvareh_vahdat به گزارش روابط عمومی جشنواره عکس وحدت : سلمان امیری دبیر جشنواره عکس وحدت در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه اندیشه خبرگزاری تقریب، با بیان اینکه هنر یکی از مهم‌ترین ابزارهای نشان دادن تقریب مذاهب است، اظهار داشت: مجمع جهانی تقریب برگزار کننده این جشنواره بوده و امسال نیز آثار خوبی در این حوزه به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است. امیری با بیان اینکه آثار ارسالی تا ۱۳آبان به دبیرخانه ارسال شده است، ادامه داد: آثار منتخب برای گزینش هیات داوران انتخاب شده است و آنها نیز در هربخشی آثار برگزیده را مشخص کرده‌اند. دبیر جشنواره عکس وحدت زمان نمایش آثار
  • 333.png

ما را دنبال کنید

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

محبوب ترین