جشنواره بین المللی وحدت اسلامی

داوران دومین جشنواره عکس وحدت معرفی شدند +تیزر جشنواره

به گزارش روابط عمومی دومین جشنواره عکس وحدت، با حکم سلمان امیری دبیر جشنواره عکس آقایان محمود عبدالحسینی، یدالله عبدی و مسعود رضا عجمی به عنوان داوران دومین دوره جشنواره عکس وحدت  معرفی شدند.

 ۱-استاد محمود عبدالحسینی

تولد تهران سال ۱۳۳۷ ، فارق التحصیل گرافیک مطبوعات، عکاسی، از سال ۱۳۵۹ وارد

مطبوعات شدند و از سال ۱۳۶۴ با استفاده از محضر استاد معصومی به شاخه عکاسی تبلیغاتی

صنعتی پرداختند. از خرداد ۱۳۵۹ نزد استادهای خبرگزاری ایرنا یک دوره آموزشی روزنامه نگاری

را فراگرفته و به عنوان عکاس خبری و خبرنگار با مطبوعات مشغول فعالیت شدند.

از سال ۱۳۷۳ آموزش عکاسی را سرلوحه کار خود قرار داده و در خانه روزنامه نگاران جوان

و سایر مراکز آموزش عالی کشور و موسسات به تدریس آموزش عکاسی پرداختند که تا کنون در داخل و خارج کشور ۱۰نمایشگاه انفرادی و بیش از ۱۰۰ نمایشگاه گروهی ، داوری بسیاری از جشنواره ها و مسابقات کشوری و دبیری جشنواره مطبوعات کشور طی ۳ دوره و رئیس هیئت مدیره انجمن بخش عکس عکاسان مطبوعات کشور، موسس و هیئت مدیر انجمن عکاسان تبلیغات صنعتی، عضو هیئت مدیره انجمن عکاسان تهران و عضو انجمن روزنامه نگاران مسلمان.

 


۲- یدالله عبدی
تاریخ تولد: ۱۳۴۲/۴/۱
بیوگرافی:
متولد: تهران
شروع عکاسی حرفه ای از سال ۱۳۶۱
عکاسی را در زمینه های مختلفی از جمله: مستند اجتماعی،طبیعت، خبری،ورزشی،سینما، تبلیغاتی و …تجربه کرده ام.
در زمینه های مختلف عکاسی تبلیغاتی ، سینما، ورزشی، ابداعی اجتماعی فعالیت داشته و همچنين بیش از ۱۵ عنوان جایزه داخلی و بین المللی را كسب كرده ام. شركت در بيش از ۷۰ نمايشگاه گروهي را هم در پرونده هنري ام به ثبت رسانده ام.
سوابق اجرایی وهنری:

• از سال ۱۳۶۲ مسئول بخش عکاسی نیروی انتظامی می باشم .
داوری عکس در جندین دوره جشنواره منطقه ای سینمای جوان- کرمان – اهواز-یاسوج-بندرعباس و ….
مسابقه عکس عاشورا در یزد
جشنواره آموزش شهروندی کاشان ۷۸ و ۷۹
نخستین جشنواره فیلم و عکس مستند پلیس شهریور۸۶
دومین جشنواره عکس فرهنگ ، تمدن، دین ۸۶

• عناوین کسب شده در جشنواره ها و مسابقات عکس:
• جشنواره فیلم و عکس وحدت- تبریز دیپلم افتخار ۶۹
• نخستین جشنواره عکس بسیج رتبه اول ۶۹
• اولین جشنواره سراسری عکس کودک و نوجوان سوره رتبه دوم ۶۹
• نهمین جشنواره سینمای جوان لوح افتخار ۷۰
• اولین جشنواره سراسری عکس جانباز رتبه دوم ۷۰
• چهارمین جشنواره سراسری فرهنگی هنری شاهد رتبه اول ۷۰
• اولین مسابقه عکس کمیسیون ملی یونسکو (محیط زیست) رتبه سوم ۷۱
• مسابقه عکس گل و گیاه از نگاه عکاسان تقدیر ۷۲
• مسابقه عکس گل و گیاه از نگاه عکاسان رتبه اول ۷۳
• مسابقه عکس کتاب از نگاه عکاسان رتبه دوم ۷۴
• نمایشگاه و مسابقه عکس سیاه و سفید فیاپ چین رتبه سوم (مدال برنز) ۷۶
• نخستین جشنواره فرهنگی هنری ره آورد سرزمین نور رتبه اول ۸۰
• اولین مسابقه عکس زن و دفاع مقدس رتبه دوم ۸۱
• مسابقه عکس جایزه جهانی هنر و نیایش (در بخش تک عکس) رتبه سوم ۸۳
مسابقه عکس عاشوراییان ، خانه عکاسان ایران رتبه اول ۸۴
نخستین جشنواره عکس کودک و معنویت لوح تقدیر ۸۵
سومین جشنواره عکس های دریایی لوح تقدیر ۸۵
مسابقه عکس سوگواره عاشورا رتبه اول ۸۵
دهمین نمایشگاه دوسالانه عکس ایران جزو پنج برگزیده ۸۵

۳ – مسعودرضا عجمی

متولد ۱۳۶۰ و از سال ۱۳۷۸ وارد حرفه عکاسی شدند و در عرصه های اجتماعی و سیاسی و مطبوعات و رسانه‌هاي خبري ايران مشغول فعاليت حرفه‌اي سد .

از سال ۱۳۸۳ به عکاسی سینما و تاتر روی آورد و بیش از ده اثر فیلم و سریال در کارنامه کاری خود دارد که میتوان به آثار زیر شاره کرد :

عکاس فیلم سینمایی مظفرنامه به کارگردانی محمدرضا ورزی ، عکاس فیلم سینمایی نظام از راست به کارگردانی محمدرضا ورزی ، عکاس سریال تبریز در مه به کارگردانی محمدرضا ورزی ، عکاس سریال سالهای مشروطه به کارگردانی محمدرضا ورزی ، عکاس سریال معمای شاه  به کارگردانی محمدرضا ورزی ، عکاس سریال کیمیاگر به کارگردانی محمدرضا ورزی ، عکاس فیلم سینمایی ستاره خضرا به کارگردانی محمدرضا ورزی و ….

عجمی عضو انجمن عکاسان ایران و خانه سینما میباشد .و چندین نمایشگاه انفرادی از جمله نمایشگاه عکس انفرادی عاشورایی و نمایشگاه عکس هفت پادشاه در یک اقلیم را در کارنامه کاری خود دارد .

کتاب عکسی  نیز تحت عنوان هفت پادشاه در یک اقلیم که مجمعه ای از عکس های وی از ۷ پادشاه سلسله قاجاریه که در کاخ گلستان به کرسی حکومت نشسته اند ، از مجمعه های تلویزیونی و سینمایی به چاپ رسیده است .

 

 

گفتنی است دومین جشنواره عکس وحدت با محورهای سبک زندگی ، قدس و فلسطین و دستاورد های نظام برگزار و علاقه مندان می توانند تا ۱۳ آبان به نشانی iuiff.com  آثارشان را ارسال نمایند.

مدیریت سایت

اضافه کردن نظر

دسته ها

اینستاگرام جشنواره

  • 3 ماه ago by jashnvareh_vahdat فراخوان دومین جشنواره عکس وحدت به گزارش روابط دومین جشنواره عکس وحدت : تصویر، زبان و مرز ندارد و در قاب آن می‌توان مفاهیم را به سادگی به مخاطب ارائه و اهداف مطلوب را به بهترین شکل در اقشار جامعه نهادینه کند. از این‌رو با توجه به دسترسی عموم جامعه به شبکه‌های مجازی و نقش مؤثر عکس در این رسانه‌ها، اقدام به برگزاری مسابقه عکس با عنوان “دومین جشنواره عکس وحدت ” کرده ایم ، تا گستره این دستاوردهای مهم از چشم هیچکس پوشیده نماند تا شاهد اخوت بیشتر بین مسلمانان باشیم. اهداف : ۱ – تقویت اتحاد و انسجام
  • 3 ماه ago by jashnvareh_vahdat به گزارش روابط عمومی دومین جشنواره عکس وحدت ،تصویر، زبان و مرز ندارد و در قاب آن می‌توان مفاهیم را به سادگی به مخاطب ارائه و اهداف مطلوب را به بهترین شکل در اقشار جامعه نهادینه کند. از این‌رو با توجه به دسترسی عموم جامعه به شبکه‌های مجازی و نقش مؤثر عکس در این رسانه‌ها، اقدام به برگزاری مسابقه عکس با عنوان “دومین جشنواره عکس وحدت ” کرده ایم ، تا گستره این دستاوردهای مهم از چشم هیچکس پوشیده نماند تا شاهد اخوت بیشتر بین مسلمانان باشیم. فراخوان دومین جشنواره عکس مدتی است که از سوی دبیرخانه منتشر شده که
  • 2 ماه ago by jashnvareh_vahdat انعکاس دومین جشنواره عکس وحدت در رسانه ها #جشنواره_عکس #عکس #مسابقه_عکس #محمود_عبدالحسینی #مسعود_عجمی #سلمان_امیری #دبیرخانه  @salmanamiri313   @tyamiran   @ajamipix 
  • 2 ماه ago by jashnvareh_vahdat داوران دومین جشنواره عکس وحدت معرفی شدند به گزارش روابط عممی دومین جشنواره عکس وحدت، با حکم سلمان امیری دبیر جشنواره عکس آقایان محمود عبدالحسینی، یدالله عبدی و مسعودرضا عجم به عنوان دومین جشنواره عکس وحدت معرفی شدند. گفتنی است دومین جشنواره عکس وحدت با محور های سبک زندگی، قدس و فلسطین و دستاوردهای نظام برگزار و علاقه مندان می توانند تا 13 آبان به نشانی در بیو صفحه آثارشان را ارسال نمایند. . #جشنواره_عکس_وحدت #جشنواره #سلمان_امیری  @salmanamiri313 
  • 2 ماه ago by jashnvareh_vahdat جلسه هیات داوران مسابقه عکس وحدت به گزارش روابط عمومی عکس وحدت، جلسه هیات داوران مسابقه عکس وحدت صبح امروز با حضور استادان محمود عبدالحسینی، مسعود عجمی و یدالله عبدی در خبرگزاری تقریب برگزار شد.  @salmanamiri313   @tyamiran   @ajamipix   @abdi_photo  #جشنواره_عکس #سلمان_امیری #عکس_وحدت #محمود_عبدالحسینی #مسعود_عجمی #یدالله_عبدی #مسابقه_عکس
  • 1 ماه ago by jashnvareh_vahdat به گزارش روابط عمومی جشنواره عکس وحدت : سلمان امیری دبیر جشنواره عکس وحدت در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه اندیشه خبرگزاری تقریب، با بیان اینکه هنر یکی از مهم‌ترین ابزارهای نشان دادن تقریب مذاهب است، اظهار داشت: مجمع جهانی تقریب برگزار کننده این جشنواره بوده و امسال نیز آثار خوبی در این حوزه به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است. امیری با بیان اینکه آثار ارسالی تا ۱۳آبان به دبیرخانه ارسال شده است، ادامه داد: آثار منتخب برای گزینش هیات داوران انتخاب شده است و آنها نیز در هربخشی آثار برگزیده را مشخص کرده‌اند. دبیر جشنواره عکس وحدت زمان نمایش آثار
  • 333.png

ما را دنبال کنید

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

محبوب ترین